O nás

Merkén Wine s.r.o. (dříve Productos Latinos s.r.o.) byla založena počátkem roku 2011 za účelem dovozu kvalitních vín z Latinské Ameriky, zejména z Chile. V současné době se soustředíme na prodej kvalitních a levných vín Merkén z vinařství Viňa Alto Roble. Úplnou novinkou je navázání spolupráce s chilským vinařstvím Viňa Chocalánkteré nabízí ve všech řádách mimořádně kvalitní, silná a buketní vína. Vrchol naší nabídky z Chile tvoří butikové víno vytvořené pro osobní spotřebu a přátele LOF Syrah a Cabernet Sauvignon 2018 od známého enologa Germana Lyona.

Dalším velmi významným producentem jihoamerických vín je Argentina kterou reprezentuje populární odrůda Malbec.  Ucelenou nabídku argentinských vín jsme vybrali ve vinařství Los Haroldos.

V Roce 2015 jsme navázali obchodní spolupráci s italskými vinařstvími Cantine Pirovano a Cantine Sartoti, abychom Vám nabídli populární odrůdy Pinot Grigio, Primitivo a lehké šumivé víno Prosseco.

Nedílnou součástí poctivé nabídky musejí být i tuzemská vína. Po měsících hledání, degustovaní a porovnávaní jsme vybrali produkty z vinařství Vinařství Spěvák, zejména suchá.

Nabízíme vína v nejvyšší možné kvalitě za nejnižší cenu. Hrozny všech našich vín jsou v zemi původu pěstované, zpracované i lahvované. Distribuci produktů zajišťuje zejména naše společnost, Messenger a.s. 

 !!!PO PRAZE A OKOLÍ ZAVÁŽÍME ZDARMA!!!

ChocalanalcardetPIROVANO

Zpět do obchodu